Co oznacza ślub w senniku?

Kiedy śni nam się coś, co męczy nas cały kolejny dzień, to warto sprawdzić znaczenie danej frazy w senniku. Bardzo często to właśnie sny są zapowiedzią wydarzeń w naszym życiu, albo pokazują ważne aspekty naszej osobowości, które uwidaczniają się właśnie podczas naszego snu. Są jednak frazy, które szczególnie zapadają w pamięci i zastanawiamy się, co mogą znaczyć. Między innymi jedną z takich jest ślub, niezależnie od tego, czy na jawie mamy to wydarzenie już za sobą, czy też bardzo go pragniemy. 

Ślub w senniku, co może oznaczać?

Ślub w senniku może oznaczać nie tylko zmiany w życiu realnym, ale także symbolizować bardzo ważne wydarzenie, które mamy przed sobą na jawie. Bardzo ważny jest kontekst całego snu, bo kiedy np. śni nam się ślub, który dochodzi do skutku w urzędzie cywilnym, to możemy spodziewać się kłopotów w sferze materialnej. Kiedy osoba ucieka sprzed ołtarza, to możemy spodziewać się zdrady ze strony przyjaciela lub bliskiej nam osoby. 

Przygotowania do uroczystości zaślubin

Możemy stanąć przed wyzwaniem przygotowań do ślubu w śnie, jednak sama uroczystość nie jest dla nas widoczna. W tym przypadku na jawie należy spodziewać się wyzwania, które pokonane sprawi, że nastąpią znaczące zmiany w naszym życiu. Nie musimy jednak się ich bać, bo przygotowania do ślubu, kiedy zostaną doprowadzone do końca, sprawią, że uporamy się z wyzwaniem na jawie, bez żadnego problemu. 

Dlaczego własny ślub w śnie ma tak wielkie dla nas znaczenie? 

Ślub jest jednym z najpiękniejszych i najważniejszych wydarzeń, które na jawie wspominamy przez długie lata. Nic dziwnego, że kiedy przyśni nam się, to nie zastanawia nas, co może oznaczać. Musimy jednak mieć na uwadze, że wiele osób pragnie ślubu na jawie i podświadomość pokazuje go właśnie w snach. Ukryte pragnienia właśnie wtedy najbardziej się uwidaczniają. Sen więc nie musi pokazywać wydarzeń, ale odzwierciedlać nasze pragnienia i tutaj znaczenie w senniku nie ma aż takiego znaczenia. Sen bowiem pokazuje jedynie, że tak bardzo pragniemy stanąć na ślubnym kobiercu. 

Różne znaczenia ślubu w śnie

Ślub może mieć zarówno pozytywne znaczenie w śnie, jak i te negatywne. Wszystko zależy od tego, jaki jest kontekst w trakcie snu, bo to on decyduje o tym, czy sen będzie dla nas pozytywny, czy też negatywny. Musimy więc dokładnie sprawdzić, czy dany sen jest dla nas zapowiedzią czegoś, czego powinniśmy się obawiać, czy zapowiada coś zupełnie odwrotnego. Kiedy bardzo pragniemy ślubu na jawie, jesteśmy świeżo po zaręczynach, czy też mamy przed sobą ślub w niedalekiej przyszłości, to sen o ślubie jest raczej oznaką, którą wysyła nam własna podświadomość. Przed każdym ślubem się stresujemy i nasza psychika musi poradzić sobie z przetworzeniem czekającego nas wydarzenia, a także wyrzucić z siebie myśli, które kłębią się w naszej głowie. Sami musimy stwierdzić, czy warto zaglądać do sennika, czy raczej traktować sen, jako formę oczyszczenia naszej psychiki przed nadchodzącym wydarzeniem, tak ważnym dla nas samych, bo zmieniających całe nasze życie.

Comments are closed.