O czym należy pamiętać wybierając lizaki dla gości weselnych?

Lizaki to jedne z najbardziej popularnych słodyczy na całym świecie. Mogą przybierać różne formy i kształty, mieć rozmaite smaki. Są idealne na wiele okazji. W ostatnich latach bardzo popularne stało się wręczanie gościom weselnym upominków na koniec imprezy, do których dołącza się spersonalizowane lizaki – tutaj w z-milosci.pl znajdziesz ich przykłady.

Lizaki jako podziękowanie dla gości

Jeśli chodzi o lizaki podziękowanie dla gości przy ich pomocy będzie idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza na weselach. Dołączone do drobnego upominku będą przypominać o radosnych, wspólnie spędzonych chwilach.

Dużym powodzeniem cieszą się personalizowane lizaki z ozdobna etykietą, ręcznie robione. Podarunek taki ucieszy na pewno każdego z gości, bez względu na wiek i na płeć. Mogą być one w wielu kolorach i kształtach, a także smakach, tak aby każdy znalazł tu coś dla siebie. W zestawie z takimi lizakami kupić można etykiety, na których można napisać imiona młodej pary, datę ich ślubu, a także różne, romantyczne sentencje. Lizaki takie można wręczać także z okazji innych uroczystości, takich jak komunie, chrzciny i inne.

Jakie powinny być lizaki dla gości?

Przede wszystkim powinny być dobrej jakości. Nie mogą być przeterminowane, ani połamane lub uszkodzone w inny sposób. Najlepiej zamówić je w kilku smakach, tak aby goście mogli sobie wybrać swoje ulubione. Dużą popularnością cieszą się lizaki kręcone, kolorowe lub czerwone, na drewnianym patyku. Zapakowane mogą być w efektowną folię i mieć przywiązaną etykietę, najczęściej za pomocą wstążki lub ozdobnego sznurka. Tego typu lizaki kładzie się przeważnie na naczyniach, ustawionych na stołach weselnych. Owocowe, okrągłe lizaki, również wręczane przy wielu uroczystych okazjach, mogą mieć grafiki kwiatów lub serc. Można je również spersonalizować przy pomocy specjalnych nalepek, naklejanych na folię.

Dlaczego lizak to dobra forma podziękowania?

Jeśli chodzi o lizaki podziękowanie dla gości w tej formie kojarzyć się im będzie z czymś słodkim, co wspomina się chętnie przez wiele lat. Jest to idealny pomysł na prezent dla każdej osoby, bez względu na to ile ma lat. Ze słodyczy takich ucieszą się również najmłodsi uczestnicy imprezy. Lizaki mają tę przewagę nad innymi upominkami, że można je łatwo zapakować, nawet w najmniejszą torebkę albo kieszeń. 

Lizaki jako podziękowanie dla gości biorących udział w imprezie to nowy trend, który w Polsce robi furorę. Zwyczaj ten przybył z zagranicy i bardzo szybko przyjął się w naszym kraju. Dostępne są w wielu sklepach, warto zamówić je z dużym wyprzedzeniem, zwłaszcza większe ilości. Wybierając lizaki w ciekawych, nieoczywistych formach i kształtach oraz kolorach zdobędzie się pewność, że zaproszeni goście nie tylko zapamiętają imprezę jako miłe wydarzenie, ale także uśmiechną się wspominając swoje dzieciństwo.

Lizaki można także łatwo dopasować do wystroju stołów, jak i do aranżacji całej sali weselnej. Można je także dodatkowo przyozdabiać i używać jako gadżetów do sesji fotograficznych i pamiątkowych zdjęć z różnych uroczystości.

Comments are closed.